Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Krępice – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

940 000 zł130 m² 7 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak z garażem i południowym ogrodem 500 m - gotowy do odbioru kluczy Dom z rynku pierwotnego, zyskujesz już na samym początku: - brak podatku pcc 2% - 0% prowizji - 5.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł84 m² 10 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny skrajny bliźniak z dużym ogrodem na działce 330 m - gotowy do wprowadzenia! Malowniczo położony dom w otoczeniu zieleni - bliźniak | skrajny | na końcu osiedla. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

999 000 zł109 m² 9 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Piękny dom obok lasu - zaledwie 2 km od granic Wrocławia. Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom, wykończony z materiałów klasy premium oraz z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł75,01 m² 6 932,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Nowe Krępice III / Krępice / ulica Mrozowska Zadanie inwestycyjne - budynki C i D. Nowe domy obok Wrocławia-Leśnicy w cenie 2-pokojowego mieszkania - zastąp mieszkanie domem, który pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł71,90 m² 8 344,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

0% prowizji | 0% pcc | Mieszkanie z ogrodem | 3 pokoje | nowe osiedle pod Wrocławiem Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem położone w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Dom z garażem

Żurawiniec

1 099 999 zł127,72 m² 8 612,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowa cena! / bliźniak 128m2 / 4 pokoje + garaż / Żurawiniec / prowizja 0%! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 128m2 ( użytkowa 117m2) w Żurawińcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krępice +2 km

1 050 000 zł132 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej Z kominkiem I szybkim dostępem do wrocławia Marzysz o życiu w spokojnym, zielonym otoczeniu, bez rezygnacji z wygody, jaką daje bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krępice +3 km

Rynek pierwotny

920 000 zł125 m² 7 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 530 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krępice +3 km

980 000 zł285 m² 3 438,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Szanowni Państwo serdecznie polecam na sprzedaż: wyjątkowo usytuowany dom w stanie surowym zamkniętym - Mrozów, 285 m , działka 1241 m . Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krępice +3 km

Dom z garażem

Lutynia

1 799 000 zł354,50 m² 5 074,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Duża nieruchomość 312 m | działka 2200 m | biznes + dom | 15 min od Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 312 m , położona w Lutyni zaledwie 10 15.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krępice +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Krępice

Krępice,dolnośląskie

895 000 zł150 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny nieruchomość w stanie deweloperskim, gotowy do odbioru i zamieszkania! Nieruchomość - stanowi lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 123 m , w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krępice,dolnośląskie

870 000 zł103 m² 8 446,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 103 m . Powierzchnia gruntu wynosi 380 m2. Nieruchomość z 2009 roku charakteryzuje się nowoczesnym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krępice

Krępice,dolnośląskie

600 000 zł72 m² 8 344,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krępice

Krępice,dolnośląskie

1 095 000 zł120 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom na sprzedaż - Krępice, tylko 5 km od granic Wrocławia! Cisza, las i komfort do zamieszkania od zaraz Do sprzedaży wyjątkowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni użytkowej ok. 103.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krępice

Krępice,dolnośląskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa cena! Oferowana nieruchomość to lokal mieszkalny o pow. użytkowej 123 m.kw. plus dodatkowo 30-35 m.kw. do własnej aranżacji i adaptacji na poddaszu. Lokal mieszkalny sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krępice,dolnośląskie

1 719 000 zł185 m² 9 291,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Rezerwacja! / wysoki standard / 185m2 / ogród zimowy + basen / prowizja 0%! Dom zarezerwowany - umowa przedwstępna podpisana. Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 185m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krępice,dolnośląskie

1 185 000 zł103 m² 11 527,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krępice

Krępice,dolnośląskie

929 999 zł150 m² 6 195,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Obniżona cena!/okazja/blisko granicy Wrocławia/okolica Lutyni/stan deweloperski/6 pokoi/ogród/pompa ciepła/bliźniak /krępice! obniżona cena! Ostatnia sztuka! Okazja! Przedstawiamy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Krępice,dolnośląskie

1 050 000 zł103 m² 10 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej miejscowości Krępice, zaledwie 2 km od granic Wrocławia. Dom wybudowany w 2009 roku, a w 2021 przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krępice,dolnośląskie

700 000 zł98 m² 7 118,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Spokój, śpiew ptaków i brak przejeżdżających samochodów pod oknami - to z pewnością kilka z wielu cech nowych domów, których realizacja właśnie trwa. Lokalizacja: ul. Leśna,.