Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Akacjowa

Akacjowa, Krępice, dolnośląskie

  • 1 369 000 zł
  • 240 m²
  • 5 704 zł/m²

Zdjęcie

Daria Dovhopola

Skontaktuj się

Dom, ul. Akacjowa

Akacjowa, Krępice, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 369 000 zł

240 m²

5 704 zł/m²

Dom, ul. Akacjowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 369 000 zł 240 m² 5 704 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
439 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2020

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

439 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2020

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 369 000 zł (5 704 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: lipiec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 240 m², 6 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: bardzo dobry (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2020
  •   materiał budowy: silikat; pokrycie dachu: dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 439 m²
  •   kształt: kwadrat
  •   działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, szambo; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: tak (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Kompas Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3830

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Piękny dom obok lasu - zaledwie 2 km od granic Wrocławia.
Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom, wykończony z materiałów klasy PREMIUM oraz z dbałością o każdy szczegół.

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 439 m2, w cichej i spokojnej, zielonej okolicy Krępic - zaledwie 2 km od granic Wrocławia.
Dom zapewnia poczucie prywatności i spokoju, a jednocześnie gwarantuje łatwy dostęp do miasta oraz jego udogodnień. (...)

Agent

Daria Dovhopola

883 483...

883 483 636

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana